Menu
Klubnyt 27. september kl. 07:22
Regler for tilskuere under Corona Regler for tilskuere ved kampe og stævner
Ugens Kampe/Stævner
September 2020
30.
onsdag
17.15
SFF 2015
4 - 1
Herrer
U13
U13 drenge 8M C (født 2008) - Efterår 2020 • Pulje 1
Boe Byg Arena - Svanninge
Stenstrup IF (2)
Boe Byg Arena - Svanninge
30.
onsdag
18.00
SFF 2015
livescore
9 - 0
Kvinder
U15
U15 pige 8M (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 1
Horne Idrætscenter (ude)
Højby S & G
Horne Idrætscenter (ude)
30.
onsdag
18.00
B 1909
HHT
Herrer
U19
U19 drenge A (født 2002 - 03) - Efterår 2020 • Pulje 1
B.1909s anlæg
Kunstgræsbane
SFF 2015
B.1909s anlæg
Kunstgræsbane
30.
onsdag
18.30
SFF2015
livescore
0 - 5
Kvinder
U18
U18 Piger Liga 2 (2003-04) 11M/9M - efterår 2020 • Pulje 814
Boe Byg Arena - Svanninge
Team Odense Q
Boe Byg Arena - Svanninge
Oktober 2020
3.
lørdag
13.00
Ubberud IF (2)
Herrer
Senior
Herre S4 - Efterår 2020 • Pulje 6
Ubberud Stadion - Korup VVS
SFF 2015
Ubberud Stadion - Korup VVS
3.
lørdag
15.00
SFF 2015
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2020 • Pulje 4
Faaborg Stadion
Hesselager Fodbold
Faaborg Stadion
3.
lørdag
15.00
SFF 2015
Herrer
U16
U16 drenge A (født 2005) - Efterår 2020 • Pulje 1
Faaborg Stadion
Ringe BK
Faaborg Stadion
4.
søndag
09.30
ERI
Herrer
U13
U13 drenge 8M C (født 2008) - Efterår 2020 • Pulje 1
Rantzausminde Hallen (ude)
SFF 2015
Rantzausminde Hallen (ude)
4.
søndag
12.30
Hessselager Fodbold
Kvinder
U12
U11/U12 piger (2009-2010) 5M - 4/10 • Pulje 1
Hesselager Stadion
Horne f. Sp.
Hesselager Stadion
4.
søndag
13.00
Aarslev BK
Herrer
Senior
Herre S1 - 2020/2021 • Pulje 1
Netplan Arena
SFF 2015
Netplan Arena
4.
søndag
13.15
Horne f. Sp.
Kvinder
U12
U11/U12 piger (2009-2010) 5M - 4/10 • Pulje 1
Hesselager Stadion
Krarup/Espe Fodbold
Hesselager Stadion
4.
søndag
14.00
Korinth IF
Herrer
U15
U15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 1
Korinth Hallen (ude)
SFF 2015
Korinth Hallen (ude)
4.
søndag
14.00
Egebjerg Fodbold
Kvinder
U12
U11/U12 piger (2009-2010) 5M - 4/10 • Pulje 1
Hesselager Stadion
Horne f. Sp.
Hesselager Stadion
4.
søndag
15.00
Bogense G & IF
NR. 2
Kvinder
U15
U15 pige 8M (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 11 - 8 mands - kunstgræs (15 og 16 samlet)
SFF 2015
NR. 1
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
Bane 11 - 8 mands - kunstgræs (15 og 16 samlet)
4.
søndag
15.00
SFF 2015
Herrer
U19
U19 drenge A (født 2002 - 03) - Efterår 2020 • Pulje 1
Horne Idrætscenter (ude)
Otterup B & IK
Horne Idrætscenter (ude)
4.
søndag
16.00
Hesselager Fodbold
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 3
Hesselager Stadion
SFF 2015
Hesselager Stadion
6.
tirsdag
17.30
Krarup Espe Fodbold
Kvinder
U15
U15 pige 11M (født 2006) - Efterår 2020 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
SFF 2015
Espe Hallen (ude)
6.
tirsdag
18.30
SFF 2015
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 3
Boe Byg Arena - Svanninge
Bøgebjerg IF
Boe Byg Arena - Svanninge