Menu
Klubnyt 01. november kl. 09:52
SFF sælger julekalendere Alle hold i SFF sælger julekalendere
Ugens Kampe/Stævner
November 2020
28.
lørdag
09.08
Fortuna Tåsinge
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015 (2)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
09.24
SFF 2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Dalum/Næsby (3)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
09.32
Dalum/Næsby (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015 (2)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
09.56
SFF 2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Fortuna Tåsinge
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
10.12
Dalum/Næsby (3)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015 (2)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
10.20
SFF 2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Dalum/Næsby (1)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
11.23
Dalum/Næsby (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015 (1)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
11.39
SFF 2015 (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Højby S & G
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
11.55
SFF 2015 (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Glamsbjerg IF (1)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
12.19
KUU
Kvinder
U15
Inde - U15 pige (2006) • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015 (1)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
13.39
Tårup IF (1)
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 3
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
14.11
Aarslev BK (1)
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 3
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF 2015
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
14.51
SFF 2015
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 3
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Kværndrup BK
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
28.
lørdag
15.07
SFF 2015
Herrer
U15
Inde - U15 drenge B/C (2006) • Pulje 3
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Aarup BK (1)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
29.
søndag
10.17
MG & BK
Kvinder
U18
Futsal - FM U18 pige • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SFF 2015
Bogense Hallerne (Hal 1)
29.
søndag
11.08
Hesselager
Kvinder
U18
Futsal - FM U18 pige • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SFF 2015
Bogense Hallerne (Hal 1)
29.
søndag
11.59
SFF 2015
Kvinder
U18
Futsal - FM U18 pige • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Oure Fodbold Akademi (2)
Bogense Hallerne (Hal 1)
29.
søndag
12.33
SFF 2015
Kvinder
U18
Futsal - FM U18 pige • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Oure Fodbold Akademi (1)
Bogense Hallerne (Hal 1)
29.
søndag
13.15
SFF 2015
Kvinder
Senior
Futsal - Kvinde Senior 29.11.20 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Bøgebjerg IF
Bogense Hallerne (Hal 1)
29.
søndag
14.05
Aarup BK
Kvinder
Senior
Futsal - Kvinde Senior 29.11.20 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
SFF 2015
Bogense Hallerne (Hal 1)
29.
søndag
14.55
SFF 2015
Kvinder
Senior
Futsal - Kvinde Senior 29.11.20 • Pulje 1
Bogense Hallerne (Hal 1)
Hesselager Fodbold
Bogense Hallerne (Hal 1)