Menu
Klubnyt 07. september kl. 23:12
HS2 flyttet fra søndag til Torsdag 14. september kl. 18.00
Ugens Kampe/Stævner
November 2017
18.
lørdag
09.00
Horne f. Sp.
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Thurø BK af 1920
Espe Hallen (inde)
18.
lørdag
09.00
Team Odense Q
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (3)
Forum Faaborg
18.
lørdag
09.06
Glamsbjerg IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (1)
Forum Faaborg
18.
lørdag
09.21
Kværndrup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Horne f. Sp.
Espe Hallen (inde)
18.
lørdag
09.24
SFF2015 (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (3)
Forum Faaborg
18.
lørdag
09.42
Team Odense Q
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (1)
Forum Faaborg
18.
lørdag
09.48
SFF2015 (3)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Bogense G & IF
Forum Faaborg
18.
lørdag
09.49
Tved BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Horne f. Sp.
Espe Hallen (inde)
18.
lørdag
10.00
SSV Højfyn (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (1)
Forum Faaborg
18.
lørdag
10.12
SFF2015 (3)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Dalum IF (2)
Forum Faaborg
18.
lørdag
10.24
Horne f. Sp.
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
ERI
Espe Hallen (inde)
18.
lørdag
10.24
SFF2015 (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Bogense G & IF
Forum Faaborg
18.
lørdag
10.36
Glamsbjerg IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (3)
Forum Faaborg
18.
lørdag
10.38
Horne f. Sp.
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C født 2010 • Pulje 1
Espe Hallen (inde)
Rudkøbing BK
Espe Hallen (inde)
18.
lørdag
10.48
Dalum IF (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (1)
Forum Faaborg
18.
lørdag
11.00
SSV Højfyn (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015 (3)
Forum Faaborg
18.
lørdag
11.12
SFF2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2
Forum Faaborg
SSV Højfyn (1)
Forum Faaborg
18.
lørdag
11.36
SFF2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2
Forum Faaborg
Korinth IF
Forum Faaborg
18.
lørdag
12.00
Dalum IF (1)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2
Forum Faaborg
SFF2015 (2)
Forum Faaborg
18.
lørdag
12.24
Vindinge BK
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2
Forum Faaborg
SFF2015 (2)
Forum Faaborg
18.
lørdag
12.42
SFF2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2
Forum Faaborg
Thurø BK af 1920
Forum Faaborg
18.
lørdag
13.00
Aarslev BK
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B født 2003 • Pulje 2
Forum Faaborg
SFF2015 (2)
Forum Faaborg
18.
lørdag
13.26
Team Odense Q
Kvinder
U15
Inde - U15 pige A født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
18.
lørdag
13.47
SFF2015
Kvinder
U15
Inde - U15 pige A født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Dalum IF (2)
Forum Faaborg
18.
lørdag
14.01
Brylle BK
Kvinder
U15
Inde - U15 pige A født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
18.
lørdag
14.15
SFF2015
Kvinder
U15
Inde - U15 pige A født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Thurø BK af 1920
Forum Faaborg
18.
lørdag
14.43
SFF2015
Kvinder
U15
Inde - U15 pige A født 2003 • Pulje 1
Forum Faaborg
Dalum IF (1)
Forum Faaborg
18.
lørdag
14.57
SFF2015
Kvinder
U16
Inde - U16 pige født 2002 • Pulje 1
Forum Faaborg
Brylle BK
Forum Faaborg
18.
lørdag
15.11
Højby S & G
Kvinder
U16
Inde - U16 pige født 2002 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
18.
lørdag
15.25
SFF2015
Kvinder
U16
Inde - U16 pige født 2002 • Pulje 1
Forum Faaborg
Tårup IF
Forum Faaborg
18.
lørdag
15.39
Brylle BK
Kvinder
U16
Inde - U16 pige født 2002 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
18.
lørdag
15.50
Horne f. Sp.
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Thurø BK af 1920
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
18.
lørdag
15.53
SFF2015
Kvinder
U16
Inde - U16 pige født 2002 • Pulje 1
Forum Faaborg
Højby S & G
Forum Faaborg
18.
lørdag
16.02
Marienlyst
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Horne f. Sp.
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
18.
lørdag
16.07
Tårup IF
Kvinder
U16
Inde - U16 pige født 2002 • Pulje 1
Forum Faaborg
SFF2015
Forum Faaborg
18.
lørdag
16.32
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Horne f. Sp.
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
18.
lørdag
17.02
Horne f. Sp.
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Dalum IF
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
18.
lørdag
17.32
Nørre Aaby/Båring
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Horne f. Sp.
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
18.
lørdag
17.44
Tranekær/Tullebølle IF
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Horne f. Sp.
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
18.
lørdag
17.56
Horne f. Sp.
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C født 2006 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
KRFK
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
19.
søndag
13.07
SFF 2015
Herrer
Senior
Futsal - Herre senior - Søn. 19. Nov. 2017 • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Korup IF
Vindinge-Hallen
19.
søndag
13.28
SFF2015
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B født 2005 • Pulje 1
Brylle-Hallen
Assens FC (1)
Brylle-Hallen
19.
søndag
13.44
Tommerup BK
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B født 2005 • Pulje 1
Brylle-Hallen
SFF2015
Brylle-Hallen
19.
søndag
13.58
SFF 2015
Herrer
Senior
Futsal - Herre senior - Søn. 19. Nov. 2017 • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Ryslinge BK (2)
Vindinge-Hallen
19.
søndag
14.00
BBB (1)
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B født 2005 • Pulje 1
Brylle-Hallen
SFF2015
Brylle-Hallen
19.
søndag
14.06
Dalum IF
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A født 2004 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF2015
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
19.
søndag
14.24
SFF2015
Herrer
U13
Inde - U13 drenge B født 2005 • Pulje 1
Brylle-Hallen
MG & BK
Brylle-Hallen
19.
søndag
14.30
SFF2015
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A født 2004 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Tarup/Paarup IF
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
19.
søndag
14.49
Oure Fodbold Akademi
Herrer
Senior
Futsal - Herre senior - Søn. 19. Nov. 2017 • Pulje 2
Vindinge-Hallen
SFF 2015
Vindinge-Hallen
19.
søndag
14.54
SFF2015
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A født 2004 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Fortuna Svendborg
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
19.
søndag
15.18
Tårup IF
Kvinder
U14
Inde - U14 pige A født 2004 • Pulje 1
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
SFF2015
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
19.
søndag
15.23
BBB (2)
Herrer
Senior
Futsal - Herre senior - Søn. 19. Nov. 2017 • Pulje 2
Vindinge-Hallen
SFF 2015
Vindinge-Hallen
19.
søndag
15.28
SFF2015
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 2
Veflinge-Hallen
MG & BK (2)
Veflinge-Hallen
19.
søndag
15.42
Aarslev BK
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 2
Veflinge-Hallen
SFF2015
Veflinge-Hallen
19.
søndag
15.56
SFF2015
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 2
Veflinge-Hallen
SSV Højfyn
Veflinge-Hallen
19.
søndag
16.10
MG & BK (2)
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 2
Veflinge-Hallen
SFF2015
Veflinge-Hallen
19.
søndag
16.15
FC Odense
Kvinder
Senior
Futsal - Kvinde senior - Søn. 19. Nov. 2017 • Pulje 2
Horne-Hallen
SFF2015
Horne-Hallen
19.
søndag
16.24
SFF2015
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 2
Veflinge-Hallen
Aarslev BK
Veflinge-Hallen
19.
søndag
16.38
SSV Højfyn
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A født 2004 • Pulje 2
Veflinge-Hallen
SFF2015
Veflinge-Hallen
19.
søndag
16.40
SFF2015
Kvinder
Senior
Futsal - Kvinde senior - Søn. 19. Nov. 2017 • Pulje 2
Horne-Hallen
BBB
Horne-Hallen
Kamp Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt

DBU Fyn