Menu
Klubnyt 20. december kl. 11:38
Generalforsamling i Horne FS UDSAT PGA. CORONA Indkaldelse til generalforsamling
Ugens Kampe/Stævner
Januar 2022
22.
lørdag
10.00
Horne f. Sp.
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Aarup BK
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
10.30
ØB
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp.
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
10.54
Tarup/Paarup IF (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp.
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
11.12
Horne f. Sp.
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Dalum IF
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
11.36
Horne f. Sp.
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Assens FC
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
12.00
Horne f. Sp.
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Tarup/Paarup IF (1)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
12.24
FEH Fodbold
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C (2010) 22/1-22 • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp.
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
12.55
Horne f. Sp. (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Skårup IF (2)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
13.09
Horne f. Sp. (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp. (2)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
13.28
SFF 2015
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2008) - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Allested U & IF
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
13.37
Horne f. Sp. (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Skårup IF (1)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
13.52
Kværndrup
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2008) - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
13.58
Horne f. Sp. (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Dalum IF
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
14.10
Strib IF (2)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2008) - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
14.12
Dalum IF
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp. (1)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
14.19
Skårup IF (1)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp. (2)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
14.26
Skårup IF (2)
-
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B (2010) 22/1-22 • Pulje 2
Horne-Hallen (Fyn)
Horne f. Sp. (1)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
14.28
SFF 2015
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2008) - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SSV Højfyn (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
14.33
SFF 2015
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Fjordager IF
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
14.46
Fjordager IF
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2008) - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
14.54
Tårup IF
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
SFF 2015
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
15.04
Rudkøbing BK
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge A (2008) - 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
SFF 2015
Allested-Vejle Fritidscenter
22.
lørdag
15.22
Årslev BK (1)
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
SFF 2015
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
15.57
SFF 2015
UHT
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
ØB (3)
Horne-Hallen (Fyn)
22.
lørdag
16.11
SFF 2015
-
Herrer
U14
Inde - U14 drenge B (2008) - 2. halvdel • Pulje 1
Horne-Hallen (Fyn)
Rudkøbing BK
Horne-Hallen (Fyn)
23.
søndag
13.20
SFF 2015
-
Kvinder
Senior
Futsalturnering - Kvinde Senior 2021/22 • Pulje 1
Svanninge-Hallen (inde)
Oure Fodbold Akademi
Svanninge-Hallen (inde)
23.
søndag
13.36
Horne f. Sp. (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
13.54
Dalum IF
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
14.00
Fortuna Svendborg
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
14.18
Horne f. Sp. (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Fortuna Svendborg
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
14.24
Horne f. Sp. (1)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Faldsled/Svanninge SG & IF
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
14.30
SFF 2015
-
Herrer
Senior
Futsalturnering - Herre Senior 2021/22 • Pulje 1
Svanninge-Hallen (inde)
Oure Fodbold Akademi (1)
Svanninge-Hallen (inde)
23.
søndag
14.42
Faldsled/Svanninge SG & IF
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
14.48
Horne f. Sp. (1)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Hessselager Fodbold (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
15.06
Hessselager Fodbold (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
15.12
Hessselager Fodbold (1)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
15.30
Horne f. Sp. (2)
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Hessselager Fodbold (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
23.
søndag
15.36
Dalum IF
-
Kvinder
U12
Inde - U12 pige C (2010) 23/1-22 • Pulje 2
Rantzausminde Hallen (inde)
Horne f. Sp. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)